משלוח חינם ברכישה מעל 499 ש”ח

שמלות ערב

הבחירה הנכונה של שמלות ערב

שמלות ערב הן מונח המתייחס לביגוד נשי באירועים מחייבים בהם ישנה משמעות לנראות ולמעמד, וזוכות לביקוש רב באירועים משפחתיים בעבור המארחות (אם הכלה, אם החתן) כמו גם בעבור מובילות דעה באירועים עסקיים חשובים.

הבחירה בשמלה מתאימה לאירוע ערב היא מורכבת ומאתגרת, בשל הרצון במראה ייחודי ומקורי מחד גיסא, נוכחות מרשימה ונאה באירוע כמו גם חיפוש אחר בגד שלא יהיה בומבסטי יתר על המידה ויאפשר שמירה על הנינוחות והאמירה האישית.

הבחירה בשמלת ערב לאירוע חשוב ומרגש בחיים אינה רק בחירה בצבע וגזרה, כי אם בחירה בכל פרט מקטן ועד גדול ליצירת המראה המושלם לאירוע. שמלות מבדים שונים משלבות אפקטים ועיצובים ייחודיים ומאפשרות נגיעה וחותמת אישית ויצירה של מראה עוצמתי ובעל נוכחות לצד תחושה אישית טבעית ונינוחה.

בבחירה של שמלת ערב חשוב לשלב בין טרנדיות וחדשניות לקווי עיצוב נקיים ולרכות, אשר יחד יוצרות מראה שיקי, עכשווי ומשתלב, לצד ייחודיות המאפיינת מותגי עיצוב פרטיים.

כבר בבחירת הבד תבוא לידי ביטוי העוצמה והנוכחות, כאשר קיימים בדים בעלי מראה זוהר לצד בדים בעלי מראה סולידי. הצבע הוא אחד האלמנטים החשובים בבחירת שמלת ערב כאשר נשים רבות מתלבטות בין השחור הסולידי והקלאסי אולם המעט נדוש, לקשת שלצבעים רכים או עוצמתיים המספקים נוכחות בולטת ואלגנטית. ניתן לשלב בין השניים באמצעות שמלה בצבע שחור ובנגיעות של צבע רך ושובר את המראה הקלאסי, או שמלות בעלות צבע דומיננטי השומרות על הרכות והקלאסיות באמצעות גזרה עדינה, בד מלטף ועדין ושילוב של אלמנטים נוספים.

מותג האופנה איזבלה מרסיי הוא מותג בגדי נשים מוביל, טרנדי וחדשני, המספק מראה ייחודי ולא מסחרי באמצעות שימוש בקווי עיצוב רכים ונקיים ושימוש מושכל בצבע לצד קלאסיות ואיכות גבוהה במיוחד. מייסדת המותג והמעצבת נילי מרציאנו מביאה חופש אומנותי רב הבא לידי ביטוי בשילוב בין קלאסיות וזוהר ושמירה על מראה עכשווי.

הרשמה או התחברות לאתר