משלוח חינם ברכישה מעל 499 ש”ח

שוק האופנה הישראלי – שמלות ערב

שוק האופנה הישראלי מושפע רבות מן הטכנולוגיות החדשניות המאפשרות נגישות לכלל המותגים בעולם באמצעות רשת האינטרנט, מגוון עצום של חיקויים באיכויות שונות הנמכרים ללא פיקוח ורפורמות השמיים הפתוחים המוזילות באופן משמעותי את מחירי הטיסות ומאפשרות לצרכן הישראלי גיחות קצרות וזולות למבחר יעדים באירופה, מה שייצר תרבות של חופשות שופינג על חשבון היצרנים המקומיים.

יחד עם זאת, שוק האופנה הישראלי שכלל תמיד קווי ייצור המוניים והצפה של השוק בשלל פריטים זהים, מאז ומתמיד היה חסר את הנגיעה האישית של המעצבים הישראלים, הבאה לידי ביטוי בייצור אישי ובכמויות קטנות, תוך תכנון וייצור מוקפד וראיית התרבות, האקלים והסביבה.

מעצבים פרטיים אמנם תמיד היו בנמצא, כאשר חלקם הציגו עיצובים יוצאי דופן ובעלי נוכחות ללא ספק, ( שמלות ערב , אופנת עלית ועוד… ) אולם אלה נתפסו כפרטי עיצוב יוקרתיים במיוחד המתאימים לשכבות הגבוהות בלבד.

מותג האופנה איזבלה מרסיי הוקם לפני קרוב לעשור על ידי המעצבת הישראלית הבולטת נילי מרציאנו ובן זוגה, שני אנשים החיים ונושמים את עולם האופנה, ואשר זיהו את הצורך הישראלי למותגים שיקים, טרנדיים ואיכותיים- במחיר בר השגה.

העיצובים המרשימים של המותג נשענים על שימוש בבדים איכותיים בלבד, עבודה מקצועית ומוקפדת וקו עיצובי נקי, סולידי, אלגנטי ומרשים. השימוש בצבעים נעשה תוך תכנון וחשיבה ומגוון הפריטים השונים של המותג מאפשר יצירת מלתחה עשירה, מגוונת, מודולרית במחיר השווה לכל נפש.

איזבלה מרסיי הוא מותג אופנה הנולד על ידי אישה ומכוון לנשים, כאשר כל פריט ופריט בא להעניק תחושת עוצמה ונוכחות נשית, ולאפשר לנשים לבלוט בזכות עצמם בעולם תחרותי ומאתגר, וזאת לצד תחושת נינוחות ובניית סגנון אישי מלהיב ומרהיב.

כל פרטי המותג נמכרים באתר האינטרנט המוביל של המותג, כמו גם בנקודות מכירה נבחרות ברחבי הארץ.

הרשמה או התחברות לאתר