שמלות ערב – איך בוחרים שמלות לאירועים

ישנם רגעים בחיים המספקים התרגשות גדולה ומשמעות, לצד מעטפת הבאה לספק תפאורה ולייצר חוויה הנחרטת בלב ובזיכרון. אירועים אלו זוכים להשקעה גדולה באורחים, החל מבחירת מקום מעוצב ותפריט קולינרי משובח וכלה בטקס המרגש כמובן, מחתונה, בר ובת מצווה, חתונות כסף וזהב ואירועים חשובים נוספים.

הבחירה בשמלת ערב למארחת היא אחת הבחירות המאתגרות, אשר צריכה לכלול מראה עכשווי, ייחודי ומרשים שיבדל אותה משאר האורחות, ויחד עם זאת ישמר סגנון אישי, נשיות, עדנה, רכות וכמובן נוחות אלגנטית.

בבחירה של שמלות לאירועים קיימת האפשרות בין רכישת שמלה מחנות לרכישת שמלה לאירוע ממותג עיצוב פרטי. רכישה בחנות לרוב תהיה מהירה יותר, בחירה מתוך היצע קיים, וככל שמדובר ברשת גדולה יותר ובייצור המוני יותר המחיר יהיה נמוך יותר. ניתן לבחור מחנויות הרשת שמלות מעוצבות ומרשימות, אולם החיסרון הבולט שלהן הוא החוסר בייחודיות והעיצובים החוזרים על עצמם.

פניה למעצבת פרטית אינה בהכרח אומרת עיצוב שמלה לאירוע מא’ ועד ת’, שכן המעצבות הבולטות והממותגות מחזיקות במלאי של עיצובים ייחודיים ומקוריים, ומקפידות על ייצור בודד מכל דגם לשמירה על המראה הייחודי והמקורי של המתלבשות.

גם בין המעצבות האופנה הפרטיות ניתן להבחין בשלל סגנונות עיצוב ואיכויות, ומומלץ לפני הכל להתעדכן באתרים ובקטלוגים ולפנות למעצבת העונה על הקו האישי והסגנון הייחודי שלכן. בבחירה של שמלות לאירועים יש לתת דגש על סוג האירוע, המועד (אירוע ערב או צהריים), המעמד והאמירה ובעיקר יצירה של מראה קלאסי, רך ובעל נוכחות מרשימה.

מותג האופנה איזבלה מרסיי מציג קו עיצובים ייחודי של שמלות ערב מעוצבות בקפידה, מבדים רכים וקווי עיצוב נקיים, תוך שמירה על אלגנטיות, נגיעות של צבעים עמוקים ותפירה איכותית מוקפדת. את העיצובים של המותג ניתן לרכוש באתר החברה ובחנויות נבחרות.

שמלות ערב

הרשמה או התחברות לאתר