משלוח חינם ברכישה מעל 500 ש”ח

לקוחה יקרה
תודה שבחרת לקנות isabella by nili marci
מצורף תקנון האתר – אנא הקדישי מס’ דקות כדי לקרוא ולאשר אותו

תקנון האתר

1. הגדרות
להלן הפרוט וההגדרה למונחים , כפי שהם מוצגים בתקנון זה:
האתר – isabella by nili marci
המוצרים – כל הפריטים המופיעים באתר ומוצעים למכירה
זמן האספקה – בין 3-4 ימים לא כולל שבתות וחגים שליח עד יעד הכתובת המצוינת בטופס ההזמנה קיבוצים ומושבים מגיע לסניף הדואר של המקום.
יום האספקה – אותו יום בו נמסרה הסחורה ליעודה המבוקש.
כתובת למשלוח – הכתובת שציין המזמין בטופס ההזמנה ככתובת למשלוח הזמנות.
2. כללי
א. האתר משמש כחנות וירטואלית למכירת ביגוד של isabella by nili marci בלבד ומנוהל על ידה. לכל
שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות לשרות הלקוחות בטלפון 03-6414101 בכתובתה:
איזבלה דרך בן צבי 84 בית פנרמה, תל אביב ו/או באימייל [email protected]
ב. בכל מקום בתקנון זה בו נעשה שימוש בלשון נקבה , הכוונה גם לזכר ולהיפך.
ג. התקנון הינו הבסיס החוקי לגלישה באתר והוא מסדיר את היחסים בין isabella by nili marci לבין הגולשת ו/או המזמינה.
ד. כל אדם המבצע הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מצהיר בעצם ביצוע הפעולה כי הוא קרא תקנון זה, וכי הוא מסכים לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהא לו או למי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או isabella by nili marci ו/או הנהלת האתר ו/או המעצבת ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.
ה. isabella by nili marci שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.
ו. תמונות המוצרים המוצגות באתר הן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את הנהלת האתר. מובהר ומוסכם כי isabella by nili marci תשתדל לעשות כמיטב יכולתה כדי להציג בפני הלקוחות תמונות מדויקות ככל האפשר.
ז. מחירי המוצרים כוללים מע”מ ע”ס 17 % על פי הדין.

3. אחריות isabella by nili marci
א. isabella by nili marci /או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש ו/או לגולש ו/או למזמין ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז החברה שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית.
ב. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל, לרבות בנושא צבעים והתאמת מידות.
ג. האתר ו/או מי מטעמו לא יישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה באתר.
ד. לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי האתר ו/או מי מטעמו בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.
ה. באתר מתחייבים לעשות מאמצים למען שביעות רצונו של הלקוח ולאבטח את האתר ואת רמת השירות בו

4. מדיניות משלוחים

אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות דואר שליחים של דואר ישראל, במסגרת זמן ההספקה שהובטח במכירה.
סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת המוצרים שבחרה הלקוחה לרכוש וייגבה בעת ביצוע ההזמנה.

במשלוחים באמצעות שליחים יבוצע תאום מראש, טרם הבאת המוצר , isabella by nili marci מתחייבת לארוז ולהוציא למשלוח את ההזמנות עד 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה ליעד המבוקש. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים אשר מספקת לרוב חלקי הארץ תוך 3-4 ימי עסקים.
isabella by nili marci לא תישא באחריות במקרה של עיכובים אשר נובעים מתקלות בחברות השילוח, במקביל , במקרה של תקלה מסוג זה , isabella by nili marciתעשה כל מאמץ כדי לפתור את הבעיה לשביעות רצון הלקוחה.
במקרה של הזמנת מוצר שאזל מהמלאי – ייתכנו עיכובים של 3 ימי עבודה נוספים – isabella by nili marci מתחייבת להודיע על כך ללקוח עד 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה והלקוח מבחינתו יוכל לאשר את העיכוב או לבטל את העסקה.
isabella by nili marciרשאית לבצע שינויים במחירי המשלוחים שהיא גובה מעת לעת וכמובן לפרסם זאת באתר.

5.מדיניות ביטול עסקה והחזר כספי

כל הכתוב בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 (להלן: החוק(

כל לקוחה שמזמינה באתר רשאית לבטל את העסקה ולקבל את כספה בחזרה מהסיבות הבאות :
הלקוחה קיבלה מוצר פגום
הלקוחה קיבלה את המשלוח באיחור
הלקוחה לא אוהבת את המוצר

תהליך החזרה של מוצר פגום / משלוח באיחור

הלקוחה תודיע isabella by nili marci במייל או בטלפון ותעדכן שברצונה לבטל את העסקה , לא יאוחר מ-3 ימי עסקים מיום קבלת המוצר
לאחר קבלת ההודעה על הלקוחה להחזיר את המוצר לאיזבלה בכתובת דרך בן צבי 84 ת”א.
הלקוחה תקבל זיכוי כספי מלא.

תהליך החזרה במקרה של לקוחה שמתחרטת על העסקה

הלקוחה תודיע ל isabella by nili marci במייל או בטלפון ותעדכן שברצונה לבטל את העסקה , לא יאוחר מ-3 ימי עסקים מיום קבלת המוצר
לאחר קבלת ההודעה המוצר יישלח בדואר רשום ע”י הלקוחה ועל חשבונה אל isabella by nili marci בכתובת : דרך בן צבי 84, בית פנרמה תל אביב.
הלקוחה תקבל זיכוי כספי מלא בניכוי דמי המשלוח מהעסקה עד 5 ימי עסקים מיום איסוף המוצר ע”י השליח לפי האופן שבו היא שילמה. לא יינתן זיכוי כספי בגין רכישת מוצר שנמצא בקטגוריית מבצעים אלה החלפה למוצר אחר (למעט מקרים שהמוצר הגיע באיחור או הגיע פגום) אלה החלפה למוצר אחר (למעט מקרים שהמוצר הגיע באיחור או הגיע פגום)

6.שמירה על סודיות

isabella by nili marci אינה שומרת את פרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות שלה
isabella by nili marci משתמשת בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה. החברה משתמשת בחברת איזיקארד, חברת סליקת כרטיסי אשראי ואבטחה המובילה בישראל לצורך בדיקת ואבטחת המידע.
חברת איזיקארד עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי תקן PCI level 1
isabella by nili marci מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת אינפורמציה ללקוחה.
isabella by nili marciעושה מאמץ לספק ללקוחה שירות תקין. מבלי לפגוע באמור לעיל isabella by nili marci אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי הנהלת האתר, נזקים, תקלות או כשלים – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל הנהלת האתר או אצל מי מספקיה.
isabella by nili marci לא תישא בכל אחריות ביחס להודעות שיתקבלו או שיישלחו באמצעות האתר (לרבות הודעות שישלחו ללקוחות ע”י משתמשים אחרים באמצעות שירותי האתר), תוכנן של הודעות כאלה או כל קובץ מחשב שיצורף להן, פעולתו של כל קובץ כאמור, השפעתו על מחשב המשתמש וכל נזק, אובדן, אי נוחות, עוגמת נפש וכיו”ב, תוצאות, ישירות או עקיפות, שייגרמו למשתמש או לכל צד שלישי בשל הודעות שיתקבלו באמצעות שירותי האתר או יישלחו באמצעותו.

isabella by nili marci מאחלת לך קניה מהנה

הרשמה או התחברות לאתר